TENNFAT med mönster, 1800-talets senare del.

151551. TENNFAT med mönster, 1800-talets senare del.

Gravering med C v R
Diameter 35,5 cm.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gravering med C v R
Diameter 35,5 cm.

Kraftigt slitage.

Antal besök: 715