BOKHYLLA, "Leksvik", IKEA.

BOKHYLLA, "Leksvik", IKEA.
1515431. BOKHYLLA, "Leksvik", IKEA.

Målad. Längd 93. Bredd 32. Höjd 198 cm.

Slitage. Repor och märken. Någon fläck och färgbortfall. Torrsprickor i en fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 749