LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Gottfrid Carlsson, Eskilstuna, 1900-talets första hälft.

151517. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Gottfrid Carlsson, Eskilstuna, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 025