FLASKA, glas, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

151515. FLASKA, glas, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 550