PARTI GLAS, mestadels pressglas, 1900-tal.

15132. PARTI GLAS, mestadels pressglas, 1900-tal.

Bestående av bland annat tallrikar, kryddställ och karaff.

Slitage. Nagg. Enstaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 875