SERVERINGSVAGN, med intarsia dekor, art déco, 1900-tal.

151329. SERVERINGSVAGN, med intarsia dekor, art déco, 1900-tal.

Längd 71, bredd 42, höjd 63,5 cm.

Slitage, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, färgbortfall.

Antal besök: 888