SOPPTERRIN och två uppläggningsfat Arabia 1932-1949.

151319. SOPPTERRIN och två uppläggningsfat Arabia 1932-1949.

terrin 32 x 21 cm höjd 18 cm
uppläggningsfat 22 x 13 cm.

liten nagg och glasyrskada i terrinen och ett uppläggningsfat.
bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

terrin 32 x 21 cm höjd 18 cm
uppläggningsfat 22 x 13 cm.

bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 3 097