VAS, glas, Mats Borgström, Orrefors.

1512987. VAS, glas, Mats Borgström, Orrefors.

Signerad Mats Borgström 1-86 Orrefors
Höjd 40,5 cm samt numrerad 904479.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 557