SKRIVSKÅP MED VITRINSKÅPSÖVERDEL ek, 1900-talets första hälft.

1512645. SKRIVSKÅP MED VITRINSKÅPSÖVERDEL ek, 1900-talets första hälft.

Överdel bredd 114 cm, djup 28 cm, total höjd 230 cm
Underdel bredd 120 cm, djup 55 cm
Invändig skrivklaff.

Repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändig skrivklaff.

Repor och slitage.

Antal besök: 753