Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Allmoge
VRILAR, 2 st, signerad HA 1989 resp. SE.
151222. VRILAR, 2 st, signerad HA 1989 resp. SE.
Längd ca 26 resp 47 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 26 resp 47 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 068