SÄNGVÄRMARE, smide och mässing, 1900-tal.

151209. SÄNGVÄRMARE, smide och mässing, 1900-tal.

Längd 96 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 96 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 621