Auktionshuset Kolonn
Allmoge
SÄNGVÄRMARE, smide och mässing, 1900-tal.
151209. SÄNGVÄRMARE, smide och mässing, 1900-tal.
Längd 96 cm.
Slitage, bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 96 cm.
Slitage, bucklor.
Auktionshuset Kolonn
499