BORDSKANON, metall, trol. Asien, 1900-tal.

151199. BORDSKANON, metall, trol. Asien, 1900-tal.

Bordkanon i metall

Längd 31 cm, Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordkanon i metall

Längd 31 cm, Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 684