ULF GREDER. "Ladbroke Arms", färglitografi, signerad och numrerad 162/360.

151174. ULF GREDER. "Ladbroke Arms", färglitografi, signerad och numrerad 162/360.

59 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Antal besök: 1 041