ARMBAND, Silver, Bärnsten.

ARMBAND, Silver, Bärnsten.
1511594. ARMBAND, Silver, Bärnsten.

Armband i silver med 7 st bärnstenar
Stämplad 830, S, kattfot
Längd ca 19 cm
Vikt 39,8 gram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 830, S, kattfot
Längd ca 19 cm
Vikt 39,8 gram.

Antal besök: 345