HÅRNÅL, vit jade, Kina 1900-tal.

1511206. HÅRNÅL, vit jade, Kina 1900-tal.

Proveniens: sydsvensk privat samling.
Längd 23,6 cm.

Bruksslitage, spetsen möjligen något avkortad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23,6 cm.

Antal besök: 482