ARMBANDSUR, Zenith, XL-Tronic.

1511097. ARMBANDSUR, Zenith, XL-Tronic.

Automatic. Dia 35 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Gott bruksskick, mindre skav och repor, nyare armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Automatic. Dia 35 mm.

Antal besök: 6 951