SILVERFÖREMÅL 3 st, Gräddkanna, sockerskål, slev.

151101. SILVERFÖREMÅL 3 st, Gräddkanna, sockerskål, slev.

Gräddkanna och sockerskål i rokokostil, förgyllda invändigt, höjd 5-9 cm. Slev, troligen England, med monogramgravyr på handtaget, förgylld insida, längd 19 cm. Totalvikt 211 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 723