VAS samt SKÅL, möjligtvis Göteborg, sent 1800-tal.

151090. VAS samt SKÅL, möjligtvis Göteborg, sent 1800-tal.

Höjd ca 10-14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10-14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 693