FRACK samt HATT, Oscar Rossander, Uppsala. 1900-tal.

151072. FRACK samt HATT, Oscar Rossander, Uppsala. 1900-tal.

Storlek 50. Frak, svart väst och byxor med revär. Hatt, stärkta kragar och skjortmanschetter samt fluga och röd slipps medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 962