KLAFFBORD, 1900-tal.

KLAFFBORD, 1900-tal.
1510389. KLAFFBORD, 1900-tal.

höjd 62 cm, bredd 82 cm utfällt 112 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1510389. KLAFFBORD, 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 329