VITRINSKÅP, jugend, 1900-tal.

VITRINSKÅP, jugend, 1900-tal.
1510003. VITRINSKÅP, jugend, 1900-tal.

Vitrinskåp i ek, med vitrin
Längd 181, bredd 32,5, höjd 164 cm.

En dekorlist av, märken och repor, nyckel finns men fungerar ej på ett av de nedre skåpen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitrinskåp i ek, med vitrin

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 381