PARTI METALL, 5 delar, Ystad Brons och Gunnar Ander, Ystad klostermetall.

150993. PARTI METALL, 5 delar, Ystad Brons och Gunnar Ander, Ystad klostermetall.

Bestående av tändstickasksfodral samt 2+2 skålar. Längd 12-28,5 cm.

Slitage, repor, bucklor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 734