TAKLAMPA, märkt Konsthantverk Tyringe, 1900-tal.

150980. TAKLAMPA, märkt Konsthantverk Tyringe, 1900-tal.

Kromad stomme med 6 ljusarmar. Höjd 60 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 906