FIDDLA, 1900-tal.

FIDDLA, 1900-tal.
1509439. FIDDLA, 1900-tal.

Fiolliknade instrument med tre strängar
Stålsträngar
Etikettmärkt Nordiska Musikförlaget Instrumentavdelningen.

Längd 63 cm
Största bredd 19,5.

Bruksslitage med märken, repor och nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
1509439. FIDDLA, 1900-tal.

Stålsträngar

Längd 63 cm
Största bredd 19,5.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 974