CARL MÅNSSON. gård med mölla, olja på duk, signerad.

150930. CARL MÅNSSON. gård med mölla, olja på duk, signerad.

50 x 70 cm.

Carl Månsson (1892–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 70 cm.

Carl Månsson (1892–1976)

Antal besök: 1 028