EDITH MURRAY. Olja på duk.

EDITH MURRAY. Olja på duk.
1509291. EDITH MURRAY. Olja på duk.

Stilleben med vinglas. Signerad. 61x41 cm. Daterad Juni 1912.

Slitage, duklagningar samt oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 382