Halmstads Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, BEMÅLAD METALL, orientalisk kvinna,, 1900-talets senare del.
1508858. SKULPTUR, BEMÅLAD METALL, orientalisk kvinna,, 1900-talets senare del.
Höjd 48,5 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 48,5 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
306