KARAFF och SNAPPSGLAS, 12 st, glas, Orrefors, 1900-talets mitt.

150871. KARAFF och SNAPPSGLAS, 12 st, glas, Orrefors, 1900-talets mitt.

Karaffens höjd 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaffens höjd 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 829