BURKAR MED LOCK, 2 st, keramik, bla. Bedas Bageri, "Vår lilla stad", Anita Nylund, Jie Gantofta, 1950/60-tal.

150868. BURKAR MED LOCK, 2 st, keramik, bla. Bedas Bageri, "Vår lilla stad", Anita Nylund, Jie Gantofta, 1950/60-tal.

"Bedas bageri" och "Majas Mejeri", höjd 13 respektive 8 cm. Lock av teak.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 3 224