BORDSLAMPA, trä/ metall, 1900-tal.

1508098. BORDSLAMPA, trä/ metall, 1900-tal.

Höjd ca 32 cm.
Diameter ca 17,5 cm.

Repor,
Ålderdomlig el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.
Diameter ca 17,5 cm.

Repor,
Ålderdomlig el.

Antal besök: 280