ALVAR SUÑOL. ”Par”.

ALVAR SUÑOL. ”Par”.
1507990. ALVAR SUÑOL. ”Par”.

Bronsskulptur med bas i travertinmarmor
Signerad och numrerad 9/90
35x18x9 cm.

Smärre slitage.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
1507990. ALVAR SUÑOL. ”Par”.

Signerad och numrerad 9/90
35x18x9 cm.

Smärre slitage.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 070