JOHAN HILDING HÄGLEBY. Sommarlandskap med rött hus. Olja på duk, signerad och daterad 1953.

150744. JOHAN HILDING HÄGLEBY. Sommarlandskap med rött hus. Olja på duk, signerad och daterad 1953.

30 x 34 cm.

Johan Hilding Hägleby (1900–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 34 cm.

Antal besök: 819