TRÄRELIEFER, 2 st. "Dryckesbröder". Skuret trä. Signerade K.A.

150725. TRÄRELIEFER, 2 st. "Dryckesbröder". Skuret trä. Signerade K.A.

Höjd ca 50 cm.

En med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm.

En med lagning.

Antal besök: 581