HASSE ANDERSSON. PARTI GRAFIK (3). Gås motiv. Färglitografi. Signerade.

150715. HASSE ANDERSSON. PARTI GRAFIK (3). Gås motiv. Färglitografi. Signerade.

62x47 cm
30x25 cm
19x13 cm.

På den stora tavlan glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

62x47 cm
30x25 cm
19x13 cm.

Antal besök: 1 057