SOFFBORD med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

150706. SOFFBORD med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca. 55 cm.
Längd ca. 120 cm. Bredd ca. 59 cm.

Bruks- och ytslitage. Repor och smärre sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 55 cm.

Antal besök: 520