LISA LARSON. Vas, keramik, signerad Lisa L samt studiohand.

150632. LISA LARSON. Vas, keramik, signerad Lisa L samt studiohand.

Höjd 33 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 837