GARDINKNOPPAR, 8 st (4+4), 1900-tal.

1506130. GARDINKNOPPAR, 8 st (4+4), 1900-tal.

Bronserat trä. Längd ca 8 och 8,5 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Färgbortfall.

Antal besök: 603