TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, Och BORD Grythyttan, metall/trä, 1900-tal.

1505994. TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, Och BORD Grythyttan, metall/trä, 1900-tal.

Stolarna: höjd 86 cm, bredd 68 cm, sitthöjd 42 cm
Bord: Höjd ca 70 cm, Diameter 100 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 076