VÄGGBONAD, Vikingamotiv, 1900-tal.

150586. VÄGGBONAD, Vikingamotiv, 1900-tal.

156 x 90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

156 x 90 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 529