BARNMATSTOL, trä, retro, 1900-talets andra hälft.

1505725. BARNMATSTOL, trä, retro, 1900-talets andra hälft.

Höjd 88 cm.
Går att fälla till gåstol och bord.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 88 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 3 105