Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GABRIEL STRANDBERG. "Iris och darwintulpaner". Olja på pannå. Signerad.
150567. GABRIEL STRANDBERG. "Iris och darwintulpaner". Olja på pannå. Signerad.
40 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 32 cm.
Gomér & Andersson Linköping
900