KONTORSSTOL, HÅG, 19/2000-tal.

1504795. KONTORSSTOL, HÅG, 19/2000-tal.

Bredd 66 cm, djup 70 cm, höjd 135 cm.

Bägge armstöd med mindre avslag
Dyna med slitage och mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406