SKRIVMASKIN, Facit Privat, 1900-tal.

1504789. SKRIVMASKIN, Facit Privat, 1900-tal.

I väska.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

I väska.

Antal besök: 3 640