BIRGER GUSTAFSSON. Litografi.

BIRGER GUSTAFSSON. Litografi.
1504740. BIRGER GUSTAFSSON. Litografi.

Gondoljär Venedig. Signerad samt numrerad 10/100 ex.
27x24 cm.

Gulnad samt fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x24 cm.

Antal besök: 1 525