ARMBANDSUR, 3 st, Tissot T 12, Atlantic och Lisona, 1900-talets mitt.

150467. ARMBANDSUR, 3 st, Tissot T 12, Atlantic och Lisona, 1900-talets mitt.

Diameter ca 3 cm.

Slitage. Spricka på ett glas. Fläckar och skador på urtavlor. Ett utan armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 3 cm.

Antal besök: 1 413