SOPPSLEV, Sterling silver, Ceson.

1504529. SOPPSLEV, Sterling silver, Ceson.

Stämplad kattfot, 925, CESON, S, Göteborg, M10
Längd ca 39 cm
Vikt 90 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 39 cm
Vikt 90 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 177