JORDI CURÓS. ”Marknad, Cadaqués”.

1504270. JORDI CURÓS. ”Marknad, Cadaqués”.

Olja ombord
Signerad och daterad 1968. På baksidan, signerad, daterad och betitlad. Med Sala Parés etikett
38x46 cm.

I gott skick. Metallisk och silverfärgad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja ombord
38x46 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 922