SNAPSGLAS, 2 st, 1700-tal.

SNAPSGLAS, 2 st, 1700-tal.
1504161. SNAPSGLAS, 2 st, 1700-tal.

Höjd 14,5 cm, övre diameter ca 6,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 093