TESERVIS, TRE DELAR.

TESERVIS, TRE DELAR.
1504155. TESERVIS, TRE DELAR.

Silver och svärtat trä, stämplat Sheffield 1893, tekanna längd 21 cm, vikt 719 gram.

Bruksslitage, handtag med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!
1504155. TESERVIS, TRE DELAR.

Antal besök: 448