Kalmar Auktionsverk
Leksaker
LEKSAKSFLYGPLAN, 2 st, metall, Dinkey Toys, 1900-tal.
1504054. LEKSAKSFLYGPLAN, 2 st, metall, Dinkey Toys, 1900-tal.
längd 7 och 12 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 7 och 12 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
390